Rok:
Výsledky ročníku 2023 pořadí v soutěži
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ha 1 | Su 2 | Tý 3 | De 4 | Lu 5 | Ro 6 | By 7 | Ný 8 | Sl 9 | St 10 | Ma 11 | Lu 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tupadly | 145 | 21,86 | KT | ||||||||||||
2. | Myslovice | 126 | 22,74 | KT | ||||||||||||
3. | Malá Víska | 88 | 25,74 | KT | - | |||||||||||
4. | Habartice | 73 | 23,48 | KT | - | - | - | - | - | |||||||
5. | Nýrsko | 55 | 22,31 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||
6. | Ostřetice | 45 | 27,26 | KT | - | - | - | - | - | - | ||||||
-. | Švihov | 45 | 34,95 | KT | - | - | - | - | ||||||||
8. | Bezděkov | 43 | 26,18 | KT | - | - | - | - | - | - | ||||||
9. | Zahorčice | 22 | 25,17 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||
10. | Malá Víska B | 21 | 27,52 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
11. | Opálka | 20 | 26,77 | KT | - | - | - | - | - | - | - | |||||
12. | Petrovice | 15 | 30,70 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
13. | Týnec u Hor. | 13 | 28,81 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
14. | Velký Bor | 12 | 30,35 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
15. | Sušice I | 11 | 28,76 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Neznašovy | 11 | 28,94 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
17. | Malonice | 10 | 28,83 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Chudenice | 10 | 31,72 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
19. | Rabí | 9 | 31,66 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Defurovy Lažany | 9 | 35,41 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Rozsedly | 9 | 37,41 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
22. | Vrhaveč | 6 | 34,73 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Sobětice | 6 | 43,79 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
24. | Petrovice B | 0 | 28,72 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Luby | 0 | 34,23 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Strážov | 0 | 36,42 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Slavošovice | 0 | 46,85 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Žihobce | 0 | NP | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ha 1 | Su 2 | Tý 3 | De 4 | Lu 5 | Ro 6 | By 7 | Ný 8 | Sl 9 | St 10 | Ma 11 | Lu 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tupadly | 86 | 27,23 | KT | ||||||||||||
2. | Bystřice nad Úhlavou | 78 | 25,88 | KT | ||||||||||||
3. | Pačejov | 65 | 29,26 | KT | ||||||||||||
4. | Malá Víska | 62 | 29,16 | KT | - | |||||||||||
5. | Nýrsko | 23 | 25,53 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||
6. | Viteň | 16 | 30,14 | KT | - | - | - | - | - | - | - | |||||
7. | Rozsedly | 8 | 34,50 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
8. | Neznašovy | 7 | 40,15 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
9. | Chudenice | 6 | 37,24 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
10. | Dešenice | 4 | 47,75 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
11. | Strážov | 3 | 31,97 | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
12. | Žihobce | 0 | NP | KT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 40 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: